Historia

Szanowni Państwo,

Otwierając w 2003 roku klinikę stomatologiczną, marzyłam aby była ona miejscem szczególnym na medycznej mapie Warszawy. Zbudowałam zespół lekarski składający się z uznanych specjalistów, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą pomagają chorym w ich stomatologicznych dolegliwościach. Pragnęłam, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. 

Nie spodziewałam się, że uda mi się w pełni zrealizować te marzenia. Klinika Citident stała się znanym miejscem leczenia wszelkich schorzeń jamy ustnej nie tyko w Warszawie, ale również w Polsce a nawet za granicą. Zwracają się do nas osoby oczekujące profesjonalnej pomocy zarówno prywanie jak i w ramach świadczeń bezpłatnych, gdyż od lat realizujemy umowę z NFZ w zakresie stomatologii ogólnej, chirurgii i ortodoncji dla dzieci.

Spotykamy się z wyrazami wdzięczności i pochwał, co jest dla nas bodźcem do dalszych działań i rozwoju.

To dzięki namowie naszych zadowolonych Pacjentów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę medyczną. Stąd też zmiana nazwy Citident na CITIMEDICAL. 

CITIMEDICAL w chwili obecnej skupia w sobie rehabilitację z wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów, lekarzy specjalistów z dziedzin stomatologii, chirurgii, neurochirurgii, ortopedii, pulmonologii, proktologii i dietetyki.

Od tej pory oddając się w nasze ręce otrzymacie Państwo kompleksową opiekę medyczną na wyjątkowym poziomie i w miłej, rodzinnej atmosferze. 

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług kliniki CITIMEDICAL.

Dr Hola Adi
Dyrektor Generalny

CitiDent&Medical
ul. Młynarska 26/28 Warszawa

Pon. - Pt.: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 16:00
* W okresie wakacyjnym, w piątki jesteśmy czynni do godziny 18:00